منو
درباره ما

آماتا، در لغت به معنی اصیل و نجیب زاده می باشد و از بین واژگان پارسی باستان انتخاب شده است و در واقع دلیل انتخاب این اسم، به رسالت و هدف ما یعنی بزرگ منش بودن و صفات منحصر به فرد داشتن در تجارت های کوچک و بزرگ برمیگردد.

این مجموعه در سال 1394 در زمینه عرضه پوشاک اسپرت و مجلسی بانوان، فعالیت خود را با پشتوانه ای از علم و تجربه و بکار گیری افراد متخصص و آموزش دیده آغاز نموده است .در تداوم فعالیت و در راستای خط مشی تعریف شده، عرضه پوشاک با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت را در مرکز توجه قرارداده ایم.

در راستای چنین اندیشه ای ضمن انطباق فرآیند سازمانی خود با سیستم مدیریت رضایت مندی مشتریان ( ISO10004:2008 ) موفق به اخذ گواهینامه آن گردیده ایم.

آماتامد عمیقاً این موضوع را باور دارد که ایرانیان از دیرباز در زمره شیک پوشترین مردمان جهان بوده اند و بدین جهت همواره کوشیده ایم تا سلیقه های گوناگون را در مدلهای خود مدنظر قرار دهیم. پایه گذاری شیوه نوین مشتری مداری درصنعت پوشاک و ارتباط مستمر از طریق ارسال کاتالوگهای فصلی، هدایا و قرعه کشی به همراه خدمات VIP تنها گوشه ای از فعالیتهای این مجموعه برای تکریم و برآورد نمودن خواسته های مشتریان محترم می باشد .