کاربر گرامی
ضمن ابراز قدردانی از اینکه آنلاین لباس آماتامد را جهت خرید مایحتاج پوشاکی خود انتخاب کرده اید، در این قسمت توضیحاتی جهت آسان نمودن هرچه بیشتر روند خرید، خدمتتان ارائه میگردد: 
در نظر داشته باشید که مهمترین نکته برای خرید اینترنتی لباس، اندازه گیری صحیح می باشد. شما پس از انتخاب لباس مورد نظر از دسته بندیهای گوناگون در سایت (چه به عنوان کاربرعضو و چه به عنوان کاربر میهمان)، میتوانید با استفاده از جدول سایزبندی و نحوه اندازه گیری صحیح، به صورت درست اندازه های خود را گرفته و از بین سایزهای ارائه شده انتخاب نمایید. 
بعد از انتخاب سایز و رنگ لباس، به صفحه جدیدی جهت نهایی نمودن سفارش خود وارد می شوید. در این مرحله، موارد درخواستی برای تکمیل شامل آدرس، نحوه ارسال، تایید جنس و ... را تکمیل نموده و هم چنین در این صفحه میتوانید از کدهای تخفیف اختصاصی و عمومی آماتامد استفاده کنید. درآخر کلید پرداخت را میزنید. 
بعد از تکمیل مرحله خرید، اگر گزینه ارسال ایمیل فاکتور را فعال کرده باشید، فاکتور نهایی به صورت آنی به ایمیلتان ارسال میشود. برای همه کاربران اس ام اس تاییدیه خرید که حاوی کد پیگیری خرید است ارسال خواهد شد. 
با دریافت کد پیگیری خرید، میتوانید از قسمت پشتیبانی سایت (02126471238) به صورت تلفنی، اطلاعات مورد نیازتان را کسب کنید. 
اگر ساکن تهران هستید، سفارشتان در ساعات کاری همان روز، و اگر خارج از تهران باشید نهایتا تا سه روز کاری بعد به دستتان خواهد رسید اطلاعات و توضیحات کلی در خصوص استفاده هرچه مطلوبتر از وب سایت آماتامد :
حریم خصوصی مشتریان:
آماتامد ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های این مجموعه قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد و طی فرایند خرید، فاکتور رسمی (بنا به درخواست مشتریان) صادر می‌شود. همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های آماتامد از طریق آنها صورت می‌گیرد.
بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، مسئولیت آن برعهده خریدار محترم می باشد.  
مشتریان محترم می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و آماتامد   تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.
 همچنین این مجموعه ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند این موضوع را از طریق امور مشتریان مجموعه آماتامد پیگیری نمایند.  
توجه داشته باشید که شماره 2126471238 تنها شماره‌ای است که آماتامد از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان این مجموعه، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام آماتامد است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به info@amatamod.com اطلاع دهید.  
آماتامد ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، آماتامد می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.
حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. آماتامد هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد. 
ارتباط با این مجموعه : 
مشتریان گرامی شما می توانید جهت ارتباط با مجموعه آماتامد، طرح هرگونه سوال، مشاوره قبل از خرید، انتقادات و پیشنهادات به لینک تماس با ما مراجعه فرمایید . همچنین می توانید با تکمیل فرم مربوطه ما را از نظرات خود مطلع سازید . 
پیگیری سفارشات :
همراهان گرامی شما می توانید از راههای زیر سفارشات خود را پیگیری فرمایید:
1-تماس با امور مشتریان مجموعه آماتامد به شماره 26471238-021 در ساعات کاری (15 الی20) - مشتریان تهران و شهرستان
2-درج کد پیگیری پست پیشتازدر قسمت مربوطه (کادر طراحی شده در قسمت پایین سایت سمت چپ) و اطلاع از وضعیت مرسوله – مشریان شهرستان 
3-درج کد پیگیری پست DHLدر قسمت مربوطه (کادر طراحی شده در قسمت پایین سایت سمت چپ) و اطلاع از وضعیت مرسوله – مشریان از ایران